Aktualności

Aktualności

Ośrodek Wypoczynkowy  Politechniki Warszawskiej położony jest  na  3,5 ha obfitującym w zieleń ogrodzonym obszarze, na którym znajduje się m.in. plac zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna, boiska do gier sportowych, altany, ławeczki,  wydzielone miejsce  na ognisko i grill.

Do dyspozycji Gości klimatyzowana jadalnia, kawiarnia, świetlice z tv, dyskoteka, siłownia, stoły do gry w tenisa, bilard, wypożyczalnia sprzętu sportowego i rowerów.  Sprzyjające warunki do komfortowego wypoczynku i zregenerowania sił  to również znakomicie wyposażona baza zabiegowa SPA

Dwa pawilony całoroczne posiadają estetycznie wyposażone pokoje jedno, dwu i trzy osobowe z łazienkami oraz apartamenty. Jest również pawilon sezonowy o niższym standardzie z pokojami dwu i trzy osobowymi.

 

Bliskość plaży (tylko 80 m!), szlaków rekreacyjnych i rowerowych sprawia, że nasz ośrodek to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, seniorów i osób prowadzących aktywny tryb życia. Przyjedź i odetchnij świeżym, czystym, morskim powietrzem !   SERDECZNIE ZAPRASZAMY.