Aktualności

 

Ośrodek Wypoczynkowy  Politechniki Warszawskiej położony jest  na  3,5 ha obfitującym w zieleń bezpiecznie ogrodzonym obszarze, na którym znajduje się m.in. plac zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna, boiska do różnych gier  sportowych, altany, ustawione wzdłuż alejek ławeczki,  wydzielone miejsce  na ognisko i grill.

Do dyspozycji Gości klimatyzowana jadalnia, kawiarnia, świetlice z tv, dyskoteka, siłownia, stoły do gry w tenisa, bilard, wypożyczalnia leżaków, sprzętu sportowego i rowerów.  Sprzyjające warunki do komfortowego wypoczynku i zregenerowania sił  to również mocno doposażona baza zabiegowa  SPA.

Dwa budynki działające całoroczne posiadają estetycznie wyposażone pokoje jedno, dwu i trzy osobowe z łazienkami oraz pokoje apartamentowe.

Na terenie Ośrodka  osobnym budynkiem jest dyskoteka powierzchni 170m2.                 W budynku mieści się sala taneczna  7,20m x 20,70m, w której jedna ze ścian wyłożona jest lustrami o wymiarach 17m długości i 1,80m wysokości oraz zamontowanym podwójnym pochwytem (balustradą) do ćwiczeń, na podłodze ułożone są panele.

Sala ta, wyposażona jest rzutnik FunFloor EDU z grą interaktywna - wyświetlaną na podłodze.  Pomieszczenie posiada ogrzewanie podłogowe oraz grzejniki, w budynku znajdują się dwa oddzielne wc.

 

Bliskość plaży (tylko 80 m!), szlaków rekreacyjnych i rowerowych sprawia, że nasz ośrodek to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, seniorów i osób prowadzących aktywny tryb życia. Przyjedź i odetchnij świeżym, czystym, morskim powietrzem!  

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.